Vážení zákazníci a obchodní partneri,

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že od septembra 2019 firma Florensis zahájila spoluprácu s novým distribučným partnerom na Slovensku. Je ním firma Lupienok s.r.o. situovaná na adrese Hlavná 48, 929 01 Dunajská Streda s distribučným depom na adrese: Andovce 451, 941 23 okres NZ.

Firma Lupienok bude distribuovať celý sortiment mladých rastlín a osív: jednoročky, dvojročky, balkónové rastliny, trvalky od firmy Florensis.

Florensis je holandská rodinná firma s 3 generačnou tradíciou založená na 78 rokoch skúseností s vedením obchodu, so špecializáciou na šľachtenie, pestovanie a distribúcii okrasných rastlín a dodáva štartovný materiál profesionálnym pestovateľom do viac ako 150 krajín sveta.

Na základe tohto kroku vám ponúkame najsofistikovanejší online systém objednávania mladých rastlín Florensis Webshop, ktorý Vám umožní poslať objednávku versus priamej dostupnosti, ovládať vaše objednávky a včas ich meniť, možnosť prístupu do
databázy „brand foto“ a oveľa viac.

Sme radi, že môžeme venovať plnú kompetenciu p. Adriane Buriánkovej a p. Ing Attilovi Madarászovi, zástupcom firmy Lupienok s.r.o. Pevne veríme, že touto zmenou prispejeme k pozitívnemu rozvoju Vašej firmy.
Viac informácií na telefónnych číslach a v katalógoch na web stránkach www.lupienok.sk a www.florensis.com

Adriana Buriánková 0905 623 240
Ing. Attila Madarász 0905 537 563

Tešíme sa ďalšiu spoluprácu s Vami v sezóne 2019/20.

S úctou

Tomasz Burda

Sales Manager Eastern Europe
Tomasz Burda